Navigace

  Domů
  Kontaktujte nás
  Galerie fotek
  Vyhledávání
  Ověření kategorie
Software
  Losovací program
  Elektronická časomíra
JUDO Stadion Teplice
  Historie klubu
  KDY a KDE trénujeme
Funkcionáři
  Kalendář admin

Zkušební řád kyu

Sociální sítě
Odkazy

Český svaz JUDOEuropean Judo Union


International Judo Federation


Losovací program

Win Judo LOS


DALŠÍ VÝVOJ LOSOVACÍHO PROGRAMU BYL UKONČEN!
Pracuje se na novém systému, který bude zaměřen pouze na kategorie mláďat.


Aktuální verze: 1.2.7.
- datum vydání poslední verze: 2.4.2011
Přehled změn naleznete zde

Pro majitele starších verzí WinJudoLOS:
Pokud si přejete získat vždy aktuální verzi programu, stačí napsat e-mail na vlada.otruba(zavináč)gmail.com, kde uvedete název klubu/oddílu a svůj přihlašovací klíč. Obratem umístím na server judoteplice.cz Vaši instalační sadu WinJudoLOS, kde bude zdarma ke stažení. Je také možné domluvit se na jiném způsobu dodání.


Ke stažení:
Manuál WinJudoLOSLosovací systém, který třídí závodníky do věkových a váhových kategorií a nasazuje je do soutěžních tabulek. Systém pracuje i s mláďaty, kterým vypočítává váhové kategorie a dokáže slučovat chlapce s děvčaty, či je nasazovat rozděleně. K dispozici je i nástroj k nasazování závodníků, nebo jejich přemisťování v již nalosovaných tabulkách. Win Judo LOS (dále jen WJL) umí zpracovat i seznam v HTML formátu, který pak stačí pouze umístit na webový server (lze prohlížet i přímo v PC) a prohlížet si statistiky podle oddílů. To se vyplatí především k dlouhodobé statistice vyhodnocování účastí na soutěžích.


Hlavní obrazovka losovacího systému Win Judo LOS

WJL pracuje na operačním systému Windows 98Windows XP. Systém Windows Vista je podporován až od verze 1.2. Verze 1.2.2. byla testována na novém operačním systému Windows 7 - Beta a pracuje správně, je tedy zaručena funkčnost i do budoucna.


Zápis startovních lístků

WJL se snaží být uživatelsky přívětivý. Sám informuje o aktuálním stavu věkových kategorií podle systémového roku ve Vašem PC, sám také kontroluje váhové kategorie, o které se nemusíte starat. Do startovních lístků stačí zapisovat čistou váhu závodníka, WJL se o zařazení do váhové kategorie postará automaticky. Pokud WJL používáte přímo u váhy, je k dispozici i dovažování závodníků, čehož se dá využít především při vyšší váze závodníka, který se pokusí "shodit" a tím se do své váhové kategorie opět zařadit. Závodník je do databáze zapsán, ale WJL čeká na dopsání váhy a zařazení závodníka mezi platnou váhovou kategorii. Mezi tím můžete zadávat závodníky jiné a nezdržovat se tak čekáním. WJL je programem, který má za úkol losování závodníků a tisk soutěžních tabulek. Samotné řízení soutěže zde nečekejte.

 

Systém WinJudoLOS je možné objednat jako instalační sadu u pana Ing. Daška Jiřího, nebo přímo u tvůrce programu na některém z těchto kontaktů:
Tel.: +420 731155527
E-mail: otruba.ml(zavináč)judoteplice.cz